Doprava zadarmo pri nákupe nad 50€ a darček k nakupu

Parfémy na pranie

Vymeňte bežnú aviváž za parfémy na pranie! Vysoko koncentrované parfémy na pranie Essentia Nature s prírodnými esenciálnymi olejmi tej najvyššej kvality dodajú bielizni nádhernú a dlhotrvajúcu vôňu a prevoňajú celý váš domov. 

Parfémy na pranie Essentia Nature majú certifikát DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ a sú vhodné aj pre citlivú pokožku. Ako z hľadiska zloženia, tak v klinických testoch splnili prísne kritéria na udelenie tohoto dôležitého certifikátu. Sú vegánske, bez toxických a karcinogénnych látok, neboli testované na zvieratách a sú certifikované v Instituto Superiore di Sanita. Parfémy na pranie sa používajú namiesto aviváže a dávkujú sa do nádržky na aviváž v práčke. Sú 100 % rozpustné vo vode, takže pri správnom použití sa esenciálne oleje úplne rozpustia a v porovnaní s bežnou avivážou naše parfémy nezanechávajú žiadny nežiadúci povlak. Sú vhodné na všetky druhy textílií a keďže nezanechávajú žiadny povlak a nemenia štruktúru tkanín, môžete ich bez obáv použiť aj na športové oblečenie. Možné je i následné sušenie bielizne v sušičke. 

Essentia Nature - popredný taliansky výrobca parfémov na pranie a bytových vôní starostlivo a zodpovedne vyvíja svoje produkty tak, aby priniesli výnimočné výsledky bez ohrozenia zdravia vašej rodiny a s ohľadom na životné prostredie. Pri výrobe používa najmä zložky prírodného pôvodu a neustále tiež zlepšuje výrobné procesy v snahe o zvýšenie ekologickosti a udržateľnosti. Parfémy na pranie Essentia Nature sú balené v 100 % recyklovateľných fľašiach s certifikátom I'm GREEN - fľaše sú rastlinného pôvodu z obnoviteľných zdrojov (z cukrovej trstiny) s recyklovateľným hliníkovým viečkom.