Doprava zadarmo pri nákupe nad 50€ a darček k nakupu

Možnosti platby

latba prostredníctvom služby Apple Pay

Platba prebehne priamo prostredníctvom vášho Apple účtu. Po zadaní objednávky vás presmerujeme do Apple peňaženky, kde bude potrebné autorizovať platbu v príslušnej hodnote objednávky. Akonáhle obdržíme informáciu o úspešnej autorizácii, objednávka bude odoslaná a následne doručená podľa vopred uvedenej dodacej lehoty. V závislosti od spôsobu platby priradeného k Apple Pay účtu vám bude odpočítaná celková suma objednávky po odpočítaní všetkých zliav, zľavových poukážok atď., a to hneď po autorizácii alebo odoslaní objednávky.

Platba prostredníctvom služby Google Pay

Platba prebehne priamo prostredníctvom vášho Google účtu. Po zadaní objednávky vás presmerujeme do Google peňaženky, kde bude potrebné autorizovať platbu v príslušnej hodnote objednávky. Akonáhle obdržíme informáciu o úspešnej autorizácii, objednávka bude odoslaná a následne doručená podľa vopred uvedenej dodacej lehoty. V závislosti od spôsobu platby priradeného k Google Pay účtu vám bude odpočítaná celková suma objednávky po odpočítaní všetkých zliav, zľavových poukážok atď., a to hneď po autorizácii alebo odoslaní objednávky.

Platba kreditnou/debetnou kartou

Platíte okamžite v procese objednávania zadaním údajov o vašej platnej kreditnej alebo debetnej karte. Predávajúci si vyhradzuje právo overiť platnosť kreditnej alebo debetnej karty, jej kreditné postavenie vo vzťahu k hodnote objednávky a či sú údaje o adrese kupujúceho správne. V závislosti na výsledku týchto kontrol môžeme objednávku odmietnuť. Platby online kartou sa uskutočňujú prostredníctvom platobnej brány GP WebPay. Informácie o karte sa nedostanú k obchodníkovi.

Poskytovateľ služieb Global Payments je obchodný názov spoločnosti Global Payments s.r.o., ktorá podniká v Českej republike, so sídlom V Olšinách 626/80, Strašnice, 100 00 Praha 10, Česká republika, IČO: 042 35 452 zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel C, vložka 244453, konajúca na Slovensku prostredníctvom svojej organizačnej zložky Global Payments s.r.o., organizačná zložka, so sídlom na Vajnorská 100/B 831 04 Bratislava - Nové Mesto, IČO: 50 010 301, zapísaná v obchodnom registri vedenom Okresným súdom Bratislava I, oddiel Po, vložka 3016/B. Spoločnosť Global Payments s.r.o. je regulovaná Českou národnou bankou a oprávnená poskytovať platobné služby podľa zákona č. 370/2017 Sb. o platobnom styku na základe povolenia Českej národnej banky.

Pri odoslaní tovaru bude skutočná fakturovaná cena zaplatená z vašej kreditnej karty po uplatnení zliav, prípadne poukážok, atď. Skutočne fakturovaná cena tovaru, ktorý bol zhotovený podľa požiadaviek zákazníka alebo tovaru vyrobeného jasne na mieru, bude z vašej kreditnej karty zaplatená okamžite po uplatnení zliav, poukážok, atď.

Platba na dobierku

Platba za tovar sa vykoná v hotovosti alebo platobnou kartou pri dodaní balíka kuriérom vo výške uvedenej vo faktúre. Poplatok za dobierku je 1,3€. Táto suma bude automaticky pripočítaná k výške celkovej hodnoty objednávky v prípade zadania spôsobu platby – Dobierka.

V prípade odstúpenia od zmluvy sa platba vráti bankovým prevodom. Na tento účel potrebujeme informácie o vašom bankovom účte (IBAN), ktoré možno ľahko a bezpečne uložiť na zákazníckom účte. Vyhradzujeme si právo vystaviť poukážku vo výške hodnoty vráteného tovaru, ak ani po opakovaných upomienkach nebudú oznámené údaje o bankovom účte.